Bižutéria

V časti bižutéria nájdete bižutérne náhrdelníky, náramky, náušnice aj brošne a iné bižutérne doplnky. Bižutéria výborne dopĺňa a vyzdvihuje každé oblečenie a kompletizuje outfit. Bižutéria je vhodná na každodenné použitie aj na slávnostné udalosti. Vďaka bižutérnym doplnkom zažiarite aj v jednoduchých kúskoch oblečenia. Tovar máme skladom a dopl...

V časti bižutéria nájdete bižutérne náhrdelníky, náramky, náušnice aj brošne a iné bižutérne doplnky. Bižutéria výborne dopĺňa a vyzdvihuje každé oblečenie a kompletizuje outfit. Bižutéria je vhodná na každodenné použitie aj na slávnostné udalosti. Vďaka bižutérnym doplnkom zažiarite aj v jednoduchých kúskoch oblečenia. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.  

Viac

Bižutéria 51 produkty

Podkategórie

 • Náhrdelníky

  Náhrdelníky využijete k dennému outfitu, aj na slávnostné chvíle. Nájdete tu náhrdelníky kovové masívne, retiazkové, kovové s kameňmi, perličkové a korálkové, štrasové náhrdelníky. Pripravili sme pre Vás aj handmade výrobky. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby.

 • Náramky

  Náramky pevné, elastické, kovové aj textilné, náramkové sady využijete aj na bežný deň, aj na slávnostné chvíle. Nájdete tu náramky v rôznych veľkostiach, farbách, štýloch  a z rôznorodých materiálov. Pripravujeme pre Vás aj handmade výrobky. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Náušnice

  Náušnice sú obľúbený a neodmysliteľný doplnok ku každému outfitu. Využijete ich k dennému noseniu, aj na slávnostné chvíle. Nájdete tu náušnice kovové masívne, kovové s kameňmi, štrasové, perličkové aj korálkové, jednoduché a decentné aj nápadnejšie a nájdu sa aj náušnice z prírodných materiálov. Pripravujeme pre Vás aj handmade výrobky. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby.

 • Brošne

  Brošne sa znovu stávajú neodmysliteľným doplnkom súčasnej garderóby. Nosia sa na blúzky, šaty, kabátiky, blejzre aj spoločenské a koktailové šaty, na kardigany aj na šatky a šály, čiapky či klobúčiky. Brošne použijete aj ako elegantné zapínanie. Nájdete tu brošne s kamienkami veľkými či jemnými, štrasové, kovové, textilné a pod. Pripravujeme pre Vás aj handmade výrobky. Tovar máme skladom a doplňujeme podľa potreby.

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 51 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 51 položiek