Doplnky odevov

Šály, nákrčníky, pelerínky, rukavičky aj čiapky a iné doplnky na bežné nosenie, pre vychádzky a aj spoločenské. Doplnkami odevov môžete zlepšiť funkčnosť oblečenia, aj spestriť celkový outfit. Odevné doplnky v tejto skupine sú komerčne vyrábané a aj kusové handmade. Tovar máme skladom.   

Doplnky odevov 18 produkty

Podkategórie

 • Šály organza, šifón,...

  V tejto skupine nájdete ľahké šály vzorované, jednofarebné zo šifónu, organzy, gázoviny. Tenšie šály sú vhodné na nosenie celoročne. Tovar máme skladom.

 • Šály Pashmina

  Šály vyrobené z Pashmina priadze jednofarebné aj vzorované, aj imitácia Pashmina šálov. Tieto šály sú jemné a tenšie, no vďaka kvlitne spracovanej Pashmina vlne sú teplé a vhodné aj v zime. Tovar máme skladom a doplňujeme ho podľa potreby.

 • Šály handmade

  Jedinečné kúsky handmade tvorby sú vyrobené len v malých počtoch a neopakujú sa. Preto je každý šál v počte len 1ks a nemá kópiu. Šály a štóly sú vyrábané pletením a háčkovaním. Takéto šály môžete nosiť priamo na oblečení alebo na kabáte či vetrovke hlavne na jeseň a v zime. Handmade kúsok oteplí a oživí konfekciu. Tovar máme skladom.

 • Nákrčníky

  Praktické nákrčníky stačí prehodiť cez hlavu. Nájdete tu nákrčníky a pelerínky strojovo aj handmade. Nákrčníkom zateplíte a aj ozdobíte outfit od jesene do jari. Tovar máme skladom.

 • Čiapky

  V skupine nájdete čiapky a klobúčiky pletené, háčkované handmade a aj strojovo vyrábané. Čiapky môžete nosiť hlavne v neskorú jeseň, zimu. Tovar máme skladom.

 • Rukavice

  Rukavice sú trendový a aj funkčný doplnok outfitu hlavne v období jeseň a zima. Nájdete tu handmade rukavičky, aj rukavice bez prstov a pod. Tovar máme skladom. 

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 18 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 18 položiek